Pärnu ühisrattasõit Fixie | MTÜ Spordiklubi PärnuÖÖ
Pärnu ühisrattasõit Fixie rattakolonn teel

MIS ON PÄRNU FIXIE Loe lähemalt kui vinge event
Sind ees ootamas on?

PROJEKTI EESMÄRK

Projekti põhiliseks eesmärgiks on algatada Pärnus uus suurem sportlik traditsioon, mis muudaks Pärnu linnapilti huvitavamaks ning annaks noortele võimaluse veeta üks tore ja sportlik õhtupoolik teiste noorte ning ka vanemate inimestega.

Teiseks põhiliseks eesmärgiks on ühendada omavahel kõik Pärnu gümnaasiumite ja kolledži õliõpilased, viies läbi ühisprojekti ning tehes alguse tulevastele koostööprojektidele. Samuti pakkuda Pärnu kolledži esimese aasta üliõpilastele praktika võimalus, mida neil tuleb esimese õppeaasta jooksul kohustuslikus vormis ära teha ning võimaldada üliõpilastel võtta korraldamises aktiivselt osa. Tuginedes sellele näidata linnale üliõpilaste aktiivsust ning tuua neid koos Pärnu kolledžiga linna pildis paremini välja.

Kolmandaks eesmärgiks on propageerida Pärnu elanike seas jalgrattatulede, kodarahelkurite ja kiivrite kandmist ning täiendada vajalikke teadmisi seoses jalgrattaga otutu liiklemisest.

AEG JA KOHT

Meelelahutuslik ühisrattasõit Fixie toimub 3. septembril 2020 Pärnu linnas. Osalejate kogunemine toimub Pärnu Keskuse ees (RinAida 7, Pärnu) kell 17.30.

Kolonn stardib kell 18.30 

Sündmusele saab “registreerida” siin: https://www.facebook.com/events/493390421235421/

RADA JA KAART

Rajal põhikaardina kasutatakse Pärnu linna kaarti, mille mõõtkava on 1:5000 (1cm=50m), formaat A4.

OHUTUSTEHNIKA

Osalejad on kogu võistluse kestel kohustatud jälgima oma spordisõprade tervislikku seisundit. Tervisehäiretest kantakse ette võistluse korraldajale, kes sõltuvalt olukorra tõsisusest võtab tarvitusele vastavad abinõud.

Marsruudi läbimise käigus vastutab iga osaleja oma turvalisuse eest ise. Korraldajad teevad kõik endast oleneva osalejate turvalisuse tagamiseks, tutvustades osalejatele ohutustehnikat ning sulgedes ajutiselt kõiki kolonnile ettetulevaid tänavaid.

AUTASUSTAMINE

Autasustamine toimub peale ühiskulgemise lõppu. Koha peal loositakse välja erineva auhinnad. Osalemiseks tuleb märkinda end facebooki eventi’s tulijaks ning osaleda füüsiliselt ühisrattasõidul.

PARKIMINE

Autoga tulijatele kehtivad parkides (nt Europarkvõi Pärnu linn) teenusepakkuja eeskirjad ja hind. Palume tähelepanelikult jälgida parkimist korraldavaid märke. Pärnu linna parkimiskorraldusega saad tutvuda siin

FOTOGRAFEERIMINE JA ÜLESVÕTTED

Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid turunduslikel eesmärkidel. Osalejatele kellele mõni üleslaetud piltidest ei sobi, võib korraldajatega iga hetk ühendust võtta ning pilt eemaldatakse avalikust galeriist.

✖ REEGLID ✖

👉 Kolonn alustab liikumist (Martensi väljakult) üheskoos ja saabub finišisse (Pärnu kolledži hoovi) samuti koos.

👉 Alkoholijoobes kohale tulemine või alkoholi tarbimine ürituse ajal on rangelt keelatud!

👉 Osalejad on kogu võistluse kestel kohustatud jälgima oma spordisõprade tervislikku seisundit.

👉 Liiklemine toimub jalgratastel – soovi korral võib tulla ka elektritõukerattaga,

👉 Osalejad ei tohi häirida oma tegevusega kohalikke elanikke ega reostada linnatänavaid.

👉 Korraldajal on õigus osaleja diskvalifitseerida, kui ta ei täida sündmuse reegleid, segab osalejaid või takistab mõnel muul viisil sündmuse korraldamist.

ÄRA JÄTA HOMSE VARNA! Anna oma tulekust kindlasti teada ja
kutsu kõik oma sõbrad osa võtma!